Bardzo często mówi się o facetach, którzy nie zwracają uwagi na kobiecość swojej kobiety. I tak jak mężczyźni powinni dawać poczucie swojej partnerce, że jest dla niego kobieca, tak kobieta powinna czuć, że jej facet jest męski.

Czy Twój facet jest dla Ciebie męski?

Nie jest to wcale skomplikowana sprawa, a tak naprawdę, dla kogoś kto związkami i relacjami się nie interesuje może w łatwy sposób rozpoznać, czy konkretny związek ma szanse na przetrwanie czy będzie to droga przez mękę.

Zazwyczaj wygląda to tak, że kobieta daje wyraźne sygnały swojemu facetowi, że wszystko to co robi jest nie tak. Nie jest wystarczająco dobry. Cały czas uważa, że może i wręcz powinien więcej. Nie komplementuje go i tak jak w zasadzie faceci tego nie potrzebują, to od czasu do czasu stwierdzenie „cały czas mi się podobasz” lub „wyglądasz męsko w tej koszuli” zawsze jest dobrym pomysłem.

Kobieta która porównuje swojego faceta do innych, mówi wprost o tym czego nie ma i dlaczego jest nieszczęśliwa z powodu, że inni mają, a ona nie, kastruje swojego faceta. Ciągłe niezadowolenie z życia powoduje nie tylko, że kobieta jest nie do zniesienia, ale również to, że facet zaczyna się oddalać. Brak pożądania i niezadowolenie ze swojego faceta wpływa na nas naprawdę głęboko.

Nie jestem psychologiem i wszystkie swoje przemyślenia spisuje na bazie swoich doświadczeń lub rozmów z innym. Naprawdę, kobieta jest w stanie nie tylko spowodować, że facet czuje się źle sam ze sobą, ale również w łóżku nie jest w stanie zadowolić kobiety. I to nie ze swojej winy, tylko z tego jak kobieta go traktuje.

Jeśli zbliżenie w związku ma miejsce raz na miesiąc, a między dwójką ludzi nie ma wcale pożądania to męskość faceta również na tym traci. Jeśli natomiast mężczyzna po nieudanym zbliżeniu zastanawia się co z nim jest nie tak, to jest naprawdę źle.

Rozwiązanie sytuacji.

Jednak jeśli twój facet jest dla Ciebie nie męski. Nie kręci Cię i go nie pożądasz, to jest na to rozwiązanie. Tak samo jak na to, gdy jako facet zastanawiasz się nad swoją męskością i czy wszystko z Tobą w porządku.

Jestem zdania, że tylko w odpowiednim związku jesteśmy w stanie być najlepszą wersją siebie. Powolne umniejszanie wartości facetowi, to droga tylko do jednego. Do rozstania. Należy sobie postawić pytanie, czy Cię stać na odważna decyzję, czy wolisz zdradzać drugą osobę lub pogodzić się ze stwierdzeniem, że w życiu nie można mieć wszystkiego.

Można mieć wszystko! Związek, który wspiera, w którym oboje cały czas się pożądacie i który cały czas idzie do przodu również.

Odpowiedz sobie na pytanie. Czy Twój facet Cię kręci. Czy go podziwiasz. Czy Ci imponuje. Czy uwielbiasz spędzać z nim czas. Nie na wycieczkach, wyjściach i ekscytujących chwilach. Tak po prostu. Koło siebie. Na kanapie, w samochodzie czy na trawie.

Jeśli nie, to uwierz, że gdzieś tam jest kobieta, która będzie go podziwiać. Kobieta dla której cechy które Ciebie denerwują, jej będą imponować.

Bez względu na sytuację.

Całkiem niedawno, przez prawie rok czasu nie miałem stałego źródła zarobku. W zasadzie to nawet nie wiedziałem co chce dalej ze swoim życiem robić. W tym samym czasie, moja Iwona rozpędzała swoją firmę, robiła nową identyfikację oraz zatrudniała kolejnych pracowników. Kiedy ona podróżowała służbowo po całej Europie, ja siedziałem w domu i zajmowałem się psami. Pomimo naprawdę ciężkich chwil ani przez moment nie poczułem, że tracę w jej oczach męskość. Wierzyła we mnie, a ja wierzyłem, że jej to niedługo wynagrodzę. Każdy zasługuje na taką kobietę.

Nikt natomiast nie zasługuje na taką, w której oczach brak szacunku do swojego faceta.