Kiedyś ojciec powiedział mi, że będzie wiedzieć, kiedy odnajdę kobietę swojego życia, jeśli przy pierwszym spotkaniu roześmieje mu się prosto w twarz. W tym prostym zachowaniu kryje się dużo więcej, a taka kobieta reprezentowałaby wszystkie cechy o których tutaj piszę. Od radości z życia po pewność siebie.

Wpis może być skierowany zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Dla pierwszej grupy, będą to wskazówki, jaką być kobietą, aby Twój mężczyzna oszalał na Twoim punkcie, dla drugiej grupy będzie to wpis jak rozpoznać kobietę swoich marzeń i nie pozwolić jej już nigdy zniknąć. Ja już swoją znalazłem, więc zapewniam Was, że to całkowicie możliwe.

1. Bezproblemowych. 

Każdy facet wie, że najgorsze ze wszystkiego jest czepianie się pierdół. Tak, wiem, że dla nas to pierdoły, a dla Was to konstrukcja Waszego świata. Jednak wiem, że istnieją kobiety, które nie czepiają się wszystkiego i są bezproblemowe. Jeśli natomiast coś jest naprawdę problemem, to po prostu można o tym porozmawiać i wypracować kompromis, zamiast docinać i czepiać się bez sensu.  Jestem w związku, w którym nie ma większych problemów, więc ciężko mi nawet przypomnieć sobie o co kobieta może się czepiać, ale na pewno wszyscy wiecie o co mi chodzi.

2. Pewnych siebie. 

Silne poczucie własnej wartości to podstawa do budowania jakiejkolwiek relacji. Czy to jeśli chodzi o kobiety, czy facetów. Jak kobieta, która nie wierzy w siebie ma być seksowna i pociągająca? To niemożliwe. Jeśli nie czujesz się pewna siebie, nie znasz własnej wartości i swoich atutów to musisz nad tym popracować. Mężczyźni są od doceniania kobiecych zalet i rozpieszczenia, a nie od ciągnięcia ich za sobą i nieustannego podbudowywania.

3. Dbających o siebie.  

Wiece jak rozpoznać czy kobieta Cię zdradza albo przynajmniej zauważyć, że przestało jej zależeć? Kiedy goli nogi rano, zamiast wieczorem, przed pójściem z Tobą do łóżka. Chcesz żebyśmy byli wysportowani, pachnący i dbali o swój wygląd tak jak faceci z innych krajów (po podobno Polacy o siebie nie dbają). Jednak Ty nie musisz tego robić. Bez względu na staż związku, obie strony powinny o siebie dbać. Obojętność w tej kwestii to najprostsza droga do zabicia namiętności w każdym związku.

4. Okazujących miłość. 

Wiecie jak najłatwiej doprowadzić do tego, żeby facet przestał Cię kochać i zaczął rozglądać się za innymi? Zacząć kwestionować wszystko to co robi. Jeśli Ci się nie podoba jak się zachowuje lub co robi, to trzeba było związać się z kimś innym. Dla nas, okazywanie miłości to docenianie tego jacy jesteśmy. Całymi latami można powoli kastrować faceta, cały czas go krytykując i mówiąc co robi źle. Jeśli dasz mu do zrozumienia, że jest dla Ciebie męski i go po prostu bardzo kręcisz, on będzie starał się jeszcze bardziej. Jeśli natomiast uważasz, że Twój facet nie jest męski, to wracamy do punktu wyjścia, czyli trzeba było się z nim nie wiązać.

5. Dających przestrzeń. 

Dotyczy to znów zarówno kobiet jak i mężczyzn. Każdy z nas potrzebuje przestrzeni. Jeśli nie będziemy w stanie jej sobie dawać, to prędzej czy później zwariujemy. Życie jest oparte na ciągłych relacjach, wszyscy mamy cały czas styczność z innymi osobami, a wszystkimi kierują instynkty. Jeśli boisz się, że on Cię zdradzi, to wróć do punktu drugiego lub przeczytaj wpis „Odwrotny skutek zazdrości”.

 

Bez względu na to jak bardzo chcesz wprowadzić te rzeczy w życie, możesz nie być w stanie. Powyższe punkty mogą Cię przerastać. Dlatego właśnie najważniejsza jest praca nad sobą. Te cechy powinny być wypracowane i prawdziwe, nie jesteś w stanie wprowadzić ich z dnia na dzień. Jednak sama świadomość ich istnienia to dobry początek.

My, tak samo jak Wy, nie oczekujemy wiele. Chcemy pewnych siebie, bezproblemowych i kochających kobiet, tak jak Wy chcecie, męskich, pewnych siebie i potrafiących odnaleźć się w każdej sytuacji facetów. Od wszystkich zależy jak bardzo chcemy tacy być, a jak bardzo mamy wyjebane. Analogicznie, jak bardzo zależy nam  na jakości naszego życia i naszych związków. Nie ma tutaj miejsca na bylejakość.